Dzisiaj jest: 4.8.2020, imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego

Łomża: GŁOSUJMY! Wspólnie spełnijmy marzenia „Jedynki”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 395 Autor:

Trwa głosowanie w ramach akcji „Dzieciaki do rakiet”, w której startuje SP 1 Łomża.

Łomża: GŁOSUJMY! Wspólnie spełnijmy marzenia „Jedynki”

Obecnie Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży zgromadziła 4253 głosy, co daje jej 279. miejsce gronie szkół uczestniczących w konkursie BGŻ BNP Paribas, a którego celem jest promowanie aktywności fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W konkursie startują szkoły podstawowe z całej Polski.


Aby dostać sprzęt Szkoła Podstawowa nr 1 musi znaleźć się w gronie 60. szkół, którego otrzymają największą ilość głosów. Dlatego wszystkie ręce na pokład. Głosujmy, a swój głos możemy oddać do 18 grudnia TUTAJ. Codziennie można oddać pięć głosów.


W konkursie nagrody otrzyma aż 70 szkół podstawowych. 60 z nich wyłoni głosowanie internetowe, a 10. wybiorą organizatorzy. Zwycięzcy otrzymają zestawy profesjonalnego sprzętu do tenisa przystosowanego do nauki dzieci firmy Babolat (rakiety, piłki, siatki). Ponadto 2 nauczycieli wychowania fizycznego z każdej zwycięskiej szkoły zostanie zaproszonych na specjalne szkolenie, które zostanie zorganizowane razem z Polskim Związkiem Tenisowym. Szkolenia w pełni przygotują nauczycieli do nauki tenisa ziemnego podczas lekcji wychowania fizycznego, a także na zajęciach dodatkowych. „Pokażemy, jak najlepiej wykorzystać otrzymany w konkursie sprzęt!” - zachęcają organizatorzy.