Dzisiaj jest: 16.1.2021, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Piątnica: "Forty" idą jak burza

Dodano: rok temu Czytane: 984 Autor:

Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo zanotowały piłkarki trzecioligowych "Fortów" Piątnica.

Piątnica: "Forty" idą jak burza

Tym razem przed własną publicznością prowadzony przez Dariusza Kossakowskiego zespół "Fortów" Piątnica 7:0 pokonał Hanzę Elbląg. Pierwsze trafienie w meczu było samobójczą bramką zawodniczki z Elbląga. Później na listę strzelczyń wpisywały się Weronika Malinowska, Justyna Macko, Kamila Banach, Dominika Jermacz, Gabriela Piszczatowska oraz Paulina Zambrzycka.


- Do meczu z Hanza Elbląg podeszliśmy bardzo skoncentrowani i przygotowani na trudny mecz - skomentował spotkanie trener "Fortów" Piątnica Dariusz Kossakowski. - Okazało się, że przeciwnik był w tym dniu słabo dysponowany i cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. Bez trudu przedostawaliśmy się pod bramkę przeciwników stwarzając liczne dogodne sytuacje do zdobycia goli. Niestety, szwankowała skuteczność, szczególnie w pierwszej połowie.


Tym samym "Forty" umocniły się na pozycji lidera rozgrywek. Zespół z Piątnicy do końca rundy jesiennej rozegra jeszcze dwa spotkania: wyjazdowe z Jeziorakiem Iława oraz "domowe" z drugim zespołem Stomilanki Olsztyn. To ostatnie starcie rozpocznie się w niedzielę 13 października o godz. 13 na boisku w Piątnicy.