Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Łomża: "Tygrysy" biją najmocniej

Dodano: rok temu Czytane: 623 Autor:

Pięściarze BKS "Tiger" Łomża wywalczyli pięć medali Mistrzostw Polski Młodzików.

Łomża: "Tygrysy" biją najmocniej

Spośród zawodników BKS "Tiger" Łomża na najwyższym stopniu podium stanął Adam Isaev (kat. 46 kg), srebro wywalczył Adlan Baaev, a brąz: Patryk Boniecki, Allan Mroczkowski i Igor Jędrzejczyk. Ten ostatni na co dzień trenuje  w sekcji Boks Jedwabne. Dzięki temu klub z Łomży z dorobkiem 19 punktów zajął 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

- Jestem bardzo zadowolony z wyników naszych zawodników - skomentował mistrzostwa Zbigniew Maleszewski, prezes BKS "Tiger" Łomża, główny organizator czempionatu. - Zajęliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, a wszyscy wyjechali z Łomży pod wrażeniem organizacji zawodów. Owszem. W dwóch czy trzech przypadkach nie zgadzałem się z werdyktem sędziów, którzy wskazywali na zwycięstwa rywali naszych zawodników. Ale z decyzjami arbitrów się nie dyskutuje. Po prostu chłopcy w przyszłości muszą tak walczyć, by nie pozostawić wątpliwości kto w danym starciu jest lepszy. I to jest nauka na przyszłość - dodaje szkoleniowiec.