Dzisiaj jest: 3.8.2020, imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii

Piątnica: Wygrany sparing "Fortów"

Dodano: rok temu Czytane: 271 Autor:

Trzecioligowy zespół "Fortów" Piątnica wygrał swój pierwszy w tym okresie przygotowawczym sparing.

Piątnica: Wygrany sparing "Fortów"

Na własnym boisku podopieczne Dariusza Kossakowskiego 4:2 pokonały 3-ligowy zespół Brix Pułtusk. Hat-tricka w tym spotkaniu zdobyła Weronika Malinowska, a jedną bramkę dołożyła Justyna Macko.

Mimo wygranej piątniczanki nie były zadowolone ze swojej postawy. "i choć był to pierwszy wygrany przez FORTY mecz (4:2), to noty za naszą grę były raczej mierne. Same czułyśmy niemrawość i bezsilność w rozgrywaniu piłki oraz brak przysłowiowego "zęba". Nasze rywalki grały ambitnie i bez kompleksów stwarzając często zagrożenie w naszym polu karnym. I o ile nad grą piłką i pokazywaniem się do gry musimy jeszcze dużo popracować, to cieszy nas dodatni bilans bramkowy naszej snajperki Luni! Oby tak dalej!" Tak występ "Fortów" Piątnica podsumowano na oficjalnym profilu drużyny w mediach społecznościowych.


W spotkaniu z zespołem z Pułtuska "Forty" zagrały w składzie: Kamila Zabielska, Dominika Cwalina, Karolina Chaberek, Klaudia Chętnik, Natalia Wykowska, Justyna Macko, Oliwia Sokołowska, Paulina Zambrzycka, Małgorzata Piszczatowska, Weronika Malinowska. 

Kolejny sparing "Forty Piątnica rozegrają w najbliższą niedzielę, kiedy to w Ostrołęce zmierzą się z miejscowym Jantarem.