Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Piątnica: Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany w "Fortach"

Dodano: rok temu Czytane: 579 Autor:

W zbliżającym się sezonie "Forty" Piątnica zagrają z zespołami z warmińsko-mazurskiego.

Piątnica: Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany w "Fortach"

Trzecioligowa, żeńska drużyna "Fortów" Piątnica w sezonie 2019/20 rywalizować będzie z zespołami z województwa warmińsko-mazurskiego. Ich rywalkami będą piłkarki KKS Hanzy Elbląg, KKP Stomilanki II Olsztyn, AS Stomilu II Olsztyn oraz ITS Jezioraka Iława. Jak informuje prezes "Fortów" Stanisław Chaberek powodem zgłoszenia drużyny do Warmińsko-Mazurskiego ZPN jest fakt, że w województwie podlaskim w tym sezonie nie będzie kobiecej trzeciej ligi.


To nie jedyna zmiana w drużynie "Fortów" Piątnica. W tym sezonie zespół prowadzić będzie Dariusz Kossakowski, który już rozpoczął pracę z zespołem. Maciej Tarnacki, dotychczasowy opiekun piątniczanek, skoncentruje się na pracy z zespołem młodziczek oraz zajęciach w klasie piłkarskiej działającej w Zespole Szkół w Piątnicy.


Zmiany nie ominą także personaliów. Z drużyny odeszła Oliwia Bałdyga, która związała się z SMS-em Łódź. Z "Fortów" do pierwszoligowego Unifreeze Górzno odchodzi także Marta Pokropowicz. Jak informuje włodarz trzecioligowca do składu wróci Justyna Macko. Planowane są także inne wzmocnienia, ale jest jeszcze za wcześnie na mówienie o konkretnych nazwiskach.