Dzisiaj jest: 7.7.2020, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Łomża: Medale Anieli i Wiktora w "Returnu"

Dodano: rok temu Czytane: 127 Autor:

Aniela Galińska i Wiktor Kosowski z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Return" Łomża mają za sobą kolejne udane występy.

Łomża: Medale Anieli i Wiktora w "Returnu"

Wiktor Kosowski z UKS "Return" Łomża zajął drugie miejsce w grze deblowej w rozegranym w Puławach Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym.


Natomiast Aniela Galińska z Łomży w Olsztynie uplasowała się na trzecim miejscu w grze pojedynczej oraz na pierwszym w deblu.


Na kortach "Chemika" Puławy Wiktor w parze z Jakubem Solarskim z MKT Łódź w pierwszym meczu 6/1 6/0 pokonali Macieja Gawrońskiego z Warszawy i Bartosza Krasnodębskiego z Poznania. W kolejnym pojedynku 7/5 2/6 10/7 ograli Kacpra Wereszke z Łodzi i Macieja Matuszczyka reprezentującego KT Olsza Kraków. W finale turnieju po zaciętym, trzysetowym pojedynku, para łomżyńsko/łódzka 6/7 6/1 2/10 uległa Viktorowi Blom z Warszawy i Patrykowi Stankiewiczowi z Poznania.

Natomiast młodziutka Aniela w Olsztynie w turnieju singlistek 6/3 6/3 pokonała Anastazję Kuś z Olsztyna i 6/0 6/0 Julię Płocharczyk Tennis Club Mrągowo. W fazie finałowej turnieju przegrała z Khariną Ksenia z Gdańska.

Z kolei w deblu, grając w parze z Zuzią Kalisz-Fedoruk z Sopotu, łomżanka najpierw 6/2 6/2 pokonała Julię Płocharczyk i Kharinę Ksenia oraz 6/0 6/0 Polę Centkowską i Anastazję Kuś. Obie z Olsztyna.