Dzisiaj jest: 16.11.2019, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Łomża: Aniela, Sandra i Bartek na podium

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 101 Autor:

Trójka zawodników "Returnu" Łomża stanęło w ostatnim czasie na podium Wójewódzkich Turniejów Klasyfikacyjnych.

W Białymstoku, w rywalizacji zawodniczek do lat 12, triumfowała Aniela Galińska, która w finale pokonała koleżankę klubową Sandrę Bałdygę.

Natomiast w Ostrołęce najlepszy okazał się Bartek Biedrzycki, który wygrał Turniej Tenisa 10. Młody łomżanin po wygranych pięciu pojedynkach w finale turnieju 2/2 5/1 pokonał Borysa Michalika

W Białymstoku w pierwszej rundzie Aniela Galińska 6/3 6/4 pokonała Hannę Ignaciuk z KT Dzikiewicz Białystok. W drugiej rundzie 6/2 6/2 ograła Julię Tołstoj (UKS Sokół-Asy Białystok) by w finale 6/3 6/4 pokonać Sandrę Bałdygę. Ta w drodze do finału pokonała Maję Iwanowską i Julię Chwieduk z Białegostoku.

- Aniela wspólnie z Sandrą wygrały także grę deblową pokonując w finale po trzysetowym, zaciętym pojedynku 3/6 6/3 15/11 parę Chwieduk/ Ignaciuk z KT Dzikiewicz Białystok - informuje Tomasz Waldziński, trener UKS "Return" Łomża.