Dzisiaj jest: 19.7.2019, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Łomża: Trzy medale "Tigera" Łomża

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 131 Autor:

Akhmed Debizov, Iznaur Isaev oraz Wojciech Boniecki z BKS "Tiger" Łomża wywalczyli medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie.

W Ostrowcu Świętokrzyskim walczący w kategorii 52 kg Akhmed Debizov z BKS "Tiger" Łomża wywalczył srebrny medal. Natomiast Iznaur Isaev w kategorii 46 kg i Wojciech Boniecki w kat. 54 kg stanęli na najniższym stopniu podium.

Dzięki tym medalom BKS "Tiger" Łomża w klasyfikacji drużynowej chłopców z dorobkiem 25 punktów uplasował się na drugim miejscu, a w klasyfikacji ogólnej - na 6. Do Ostrowca Świętokrzyskiego pojechało w sumie pięciu pięściarzy z Łomży. Oprócz Debizova, Isaeva i Bonieckiego o medale rywalizowali także Adam Sokołowski w kat. 48 kg oraz Piotr Dominikowski w kat. 80 kg.

- Oczywiście jestem zadowolony z wyniku, ale zawsze mogło być lepiej - podsumowuje zawody Zbigniew Maleszewski, prezes BKS "Tiger" Łomża. - Akhmed walkę finałową przegrał minimalnie. Zabrakło trochę wytrzymałości. I nad tym musimy jeszcze popracować. Także w przypadku walk półfinałowych Iznaura i Wojtka o końcowym wyniku decydowały niuanse.