Dzisiaj jest: 19.7.2019, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Łomża: Zbliża się święto koszykówki

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 243 Autor:

W najbliższy piątek 10 maja ruszy siódma edycja Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt i Chłopców „Łomża Cup 2019” o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.

Łomża: Zbliża się święto koszykówki

W tym roku w organizowanym przez Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk" Łomża turnieju wystartuje 16. zespołów z całego kraju: 10 drużyn żeńskich z rocznika 2003 i młodsze oraz 6 drużyn męskich z rocznika 2001.


Dziewczęta swoje mecze rozgrywać będą Hali Widowiskowo-Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9. Pierwsze spotkanie gospodynie turnieju rozegrają w piątek o godz. 9.00 z drużyną MUKS Pivot Piastów. Natomiast chłopcy rywalizować będą w sali gimnastycznej przy SP 10 w Łomży, początek zmagań  o godzinie 14.30. Łącznie podczas 3-dniowych zmagań zostanie rozegranych 40 spotkań. Wstęp na mecze jest wolny.

Turniej dziewcząt:

GRUPA „A”

1. Warsaw Basketball
2. GUKS Olimpijczyk Łomża
3.SKS 12 Warszawa II (2004)
4. MUKS Pivot Piastów
5. MKS MOS Katowice

GRUPA „B”

1. SKS 12 Warszawa I (2003)
2. UKS Probasket Mińsk Maz.
3. MKK 11 Siedlce
4. ŁKS KK Łódź
5. UKS Basket 47 Białystok

Piątek 10 maja 2019

9.00: GUKS Olimpijczyk Łomża - MUKS Pivot Piastów (SP 9)
10.30: UKS Probasket Mińsk Maz. - UKS Basket 47 Białystok (SP 9)
12.00: SKS 12 Warszawa II - Warsaw Basketball (SP 9)
13.00: MKK 11 Siedlce - ŁKS KK Łódź (SP 10)
16.00: SKS 12 Warszawa I - UKS Basket 47 Białystok (SP 10)
13.30: GUKS Olimpijczyk Łomża - MKS MOS Katowice (SP 9)
15.00: MUKS Pivot Piastów - SKS 12 Warszawa II (SP 9)
16.30: UKS Probasket Mińsk Maz. - MKK 11 Siedlce (SP 9)
18.00: Warsaw Basketball - MKS MOS Katowice (SP 9)
19.30: SKS 12 Warszawa I - ŁKS KK Łódź (SP 9)

Sobota 11 maja 2019

8.00: MKS MOS Katowice - SKS 12 Warszawa II (SP 9)
9.20: ŁKS KK Łódź - UKS Probasket Mińsk Maz. (SP 9)
10.40: Warsaw Basketball - MUKS Pivot Piastów (SP 9)
12.00: SKS 12 Warszawa I - MKK 11 Siedlce (SP 9)
13.20: ŁKS KK Łódź - UKS Basket 47 Białystok (SP 9)
14.40: SKS 12 Warszawa II - GUKS Olimpijczyk Łomża (SP 9)
16.00: MUKS Pivot Piastów - MKS MOS Katowice (SP 9)
17.20: SKS 12 Warszawa I - UKS Probasket Mińsk Maz. (SP 9)
18.40: GUKS Olimpijczyk Łomża - Warsaw Basketball (SP 9)
20.00: UKS Basket 47 Białystok - MKK 11 Siedlce (SP 9)

Niedziela 12 maja 2019

8.00: 5A - 5B (SP 10)
8.00: 4A - 4B (SP 9)
9.30: 3A - 3B (SP 9)
11.00: 2A - 2B (SP 9)
12.30: 1A - 1B (SP 9)

Turniej chłopców:

Zespoły:

1. GUKS „Olimpijczyk” Łomża
2. MOSiR Bielsk Podlaski
3. WKS MOSiR Sochaczew
4. Port Sharks Gdynia
5. Żubry Białystok
6. Warsaw Basketball

Piątek 10 maja 2019

14.30: GUKS Olimpijczyk Łomża - Warsaw Basketball (SP 10)
17.30: MOSiR Bielsk Podlaski - Żubry Białystok (SP 10)
19.00: WKS MOSiR Sochaczew - Port Sharks Gdynia (SP 10)

Sobota 11 maja 2019

8.00: Warsaw Basketball - Port Sharks Gdynia (SP 10)
9.30: Żubry Białystok - WKS MOSiR Sochaczew (SP 10)
11.00: GUKS Olimpijczyk Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski (SP 10)
12.30: Port Sharks Gdynia - Żubry Białystok (SP 10)
14.00: MOSiR Bielsk Podlaski - Warsaw Basketball (SP 10)
15.30: GUKS Olimpijczyk Łomża - WKS MOSiR Sochaczew (SP 10)
17.00: Warsaw Basketball - Żubry Białystok (SP 10)
18.30: GUKS Olimpijczyk Łomża - Port Sharks Gdynia (SP 10)
20.00: MOSiR Bielsk Podlaski - WKS MOSiR Sochaczew (SP 10)

Niedziela 12 maja 2019

9.30: GUKS Olimpijczyk Łomża - Żubry Białystok (SP 10)
11.00: Port Sharks Gdynia - MOSiR Bielsk Podlaski (SP 10)
12.30: WKS MOSiR Sochaczew - Warsaw Basketball (SP 10)