Dzisiaj jest: 19.7.2019, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Łomża/Staszów: Paweł Chmielewski z medalem OOM

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 140 Autor:

Paweł Chmielewski z UKS "Herkules" Łomża zdobył brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Paweł Chmielewski z UKS "Herkules" Łomża, stanął na najniższym stopniu podium w kategorii do 110 kg. W Staszowie podopieczny Karola Łebkowskiego w drodze do strefy medalowej 3:0 pokonał Dominika Proszaka z GKS Bełchatowa, 5:11 uległ Jakubowi Siemińskiemu z Unii Swarzędz, 7:0 pokonał Mateusza Osowskiego z GKS Bełchatów i 7:2 Michała Barana z Iskry Drogosze.

Natomiast w finałowej rywalizacji o miejsca 3-5 Paweł Chemielewski z UKS "Herkules" Łomża 4:0 wygrał walkę z Michałem Szymczakiem z Granicy Gdańsk. Natomiast od jutra łomżanin rywalizować będzie w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, ale w stylu wolnym.