Dzisiaj jest: 15.10.2019, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Łomża: Awans będzie trzeba wywalczyć

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 353 Autor:

Poprosiliśmy Roberta Speichlera, trenera ŁKS 1926 Łomża, o skomentowane wyników losowania półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

Łomża: Awans będzie trzeba wywalczyć

8 maja w Grajewie ŁKS 1926 Łomża w walce o finał Okręgowego Pucharu Polski zmierzy się z tamtejszą Warmią. W tym roku obydwa zespoły miały już okazję rywalizować ze sobą. Podczas przygotowań do rundy wiosennej ŁKS podejmował czwartoligowca na własnym boisku, a mecz zakończył się wygraną łomżan 2:1.


Czy zatem ŁKS 1926 Łomża nie musi obawiać się starcia z liderem czwartej ligi? O to pytamy trenera Biało-czerwonych Roberta Speichlera.


Robert Speichler: Puchar zawsze rządzi się swoimi prawami. I tutaj trzeba być bardzo uważnym, gdyż to jest tylko jeden mecz. I trzeba być maksymalnie skoncentrowanym. Mimo sparingów z naszymi podlaskimi zespołami z czwartej ligi, nie można ich lekceważyć i swoją wyższość pokazać na boisku.

Naszsport.info: W dzisiejszej sytuacji drużyny priorytetem jest Puchar Polski?

Robert Speichler: Każdy mecz jest tak samo ważny. Nieważne czy pucharowy czy ligowy. Ci chłopacy, w większości juniorzy i młodzieżowcy, mają pole do popisu by się pokazać, by się ograć, żeby poczuć pewność siebie na boisku.

Naszsport.info: Dziękuję za rozmowę