Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Łomża/Białystok: Rewelacyjny start Klaudiusza Choińskiego (foto)

Dodano: rok temu Czytane: 665 Autor:

Dwa medale Halowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików wywalczył Klaudiusz Chojnowski „Narwi” Łomża.

Podopieczny Jana Kotowskiego z LKS „Narew Kurpiewski” Łomża na rozegranych w Hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku zawodach wygrał konkurs skoku w dal. W swojej najlepszej próbie łomżanin poszybował na odległość 6,17 m, co jest aktualnie 6. rezultatem w Polski w gronie młodzików.

Do złota na skoczni Klaudiusz Choiński dorzucił także srebro w biegu na 60 m z czasem 7,60 sek. Występ młodego lekkoatlety opiekun LKS „Narew Kurpiewski” Łomża określił jednym słowem „rewelacja”.

W Białymstoku srebrny medal w skoku w dal młodziczek wywalczyła także Katarzyna Cychol, która zawody zakończyła z wynikiem 4.77 m. Jak informuje Jan Kotowski „w starszych kategoriach dobra formę zaprezentował Adam Kozłowski skacząc wzwyż - 195 cm. Wartościowe rezultaty uzyskali także: Martyna Szulc skok w dal - 5.25 m, Dominik Krajewski skok w dal - 6,24 m oraz Michał Barcicki skok w dal - 5,90 m”.