Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Piątnica: „Forty” wicemistrzem województwa

Dodano: rok temu Czytane: 365 Autor:

Piłkarki „Fortów” Piątnica zajęły drugie miejsce w turnieju halowym piłki nożnej Super Woman 2019.

Super Woman 2019 to Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w futsalu kobiet. „Forty” Piątnica w stawce pięciu zespołów uplasowały się na drugim miejscu, ustępując drużynie Włókniarza Białystok. Zespół ten niedawno wywalczył awans do Ekstraligi Futsalu Kobiet. A najlepszą zawodniczką turnieju została Gabriela Piszczatowska.

W bezpośrednim pojedynku „Fortów” Piątnica o Włókniarza Białystok padł bezbramkowy remis. W pozostałych spotkaniach piątniczanki 1:1 zremisowały z Ekosportem Białystok, 7:0 pokonały Falcona Sokółkę i 4:1 Eko Goniądz. W klasyfikacji końcowej oprócz wspomnianych dwóch miejsc, które zajęły Włókniarz Białystok i Forty Piątcnia, na trzecim miejscy uplasował się Ekosport, naczwartym Eko Goniądz, a na piątym - Falcom Sokółka.