Dzisiaj jest: 28.5.2020, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Patryk Surdyn tytułu będzie bronić w Łomży

Dodano: rok temu Czytane: 733 Autor:

5 kwietnia Łomża po raz drugi będzie gospodarzem gali Armia Fight Night.

Patryk Surdyn tytułu będzie bronić w Łomży

Ozdobą wieczoru będzie walka w obronie Mistrzowskiej Szabli, którą stoczy Patryk Surdyn z Black Horse MMA Łomża. Podczas kwietniowej gali w Łomży przeciwnikiem Patryka Surdyna będzie Jakub Wikłacz. 


Przypomnijmy, że łomżanin w listopadzie zdobył pierwszy w historii Armia Fight Night tytuł mistrza. Wojownik z Łomży został także uznany za „Odkrycie Roku” przez branżowy porta MMA.pl.


Naszsport.info: Twoje marzenie o walce w obronie pasa w Łomży ziści się. Jakub Wikłacz to mocny przeciwnik?

Patryk Surdyn: Cieszę sie bardzo z takiego zestawienia. Kolejna moja walka zawodowa i kolejne jeszcze większe wyzwanie przede mną. Jakub należy do najlepszych zawodników tej kategorii wagowej w Polsce. Lepszego rywala na obronę Mistrzowskiej Szabli nie mogłem sobie wymarzyć. A jeszcze większego smaku dodaje to, że Gala odbędzie się w moim rodzinnym mieście i będę mógł się po raz kolejny pokazać własnej publiczności i zapewnić im niezapomniane emocje. 

Naszsport.info: Jak będziesz przygotowywać się do walki?

Patryk Surdyn: Do pojedynku zostało 8 tygodni. Z nowym rokiem rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego pojedynku. O walce dowiedzieliśmy sie około 2 tygodni temu. Jesteśmy po wstępnej analizie mojego przeciwnika i powoli wdrażamy taktykę w plan treningowy.

Naszsport.info: Dziękuję za rozmowę.