Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Łomża: Dominik „śrubuje” rekord

Dodano: rok temu Czytane: 680 Autor:

Dominik Mieczkowski z LKS „Narew-Kurpiewski” Łomża po raz kolejny poprawił halowy rekord Łomży w skoku w dal.

Łomża: Dominik „śrubuje” rekord

Podczas zawodów w Aleksandrowie Łódzkim Dominik Mieczkowski z LKS „Narew-Kurpiewski” Łomża poszybował na odległość 7,38 m, co jest jego nowym rekordem życiowym. Co godne podkreślenie dwa tygodnie temu lekkoatleta z Łomży również ustanawiał nową „życiówkę”. Wtedy w Toruniu podopieczny Jana Kotowskiego skoczył 7,14 m, co już wtedy było nowym halowym rekordem Łomży w skoku w dal. A skokiem w Aleksandrowie Łódzkim łomżanin jeszcze bardziej wyśrubował ten wynik.


Ostatecznie w Aleksandrowie Łódzkim Dominik Mieczkowski z LKS „Narew-Kurpiewski” Łomża zajął 2. miejsce. Wygrał Mateusz Razański z Tarnowa, który w swojej najlepszej próbie poszybował na odległość 7,79 m., co także jest jego nowym rekordem życiowym.


W zawodach tych wystartowało jeszcze trzech skoczków z LKS „Narew-Kurpiewski” Łomża. Klaudiusz Choiński z wynikiem 6,19 m zawody zakończył na 10. miejscu. Dominik Krajewski w swojej najlepszej próbie poszybował na odległość 6,09 m, co dało mu 11. pozycję. A Michał Barcicki uplasował się na 16. miejscu, ale wynik 5,67 m to jego nowy rekord życiowy.