Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Łomża: Piotr Łobodziński u progu sezonu

Dodano: rok temu Czytane: 242 Autor:

Dubaj to pierwszy cel tegorocznych startów Piotr Łobodzińskiego z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża.

Łomża: Piotr Łobodziński u progu sezonu

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich Piotr Łobodziński z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża po raz czwarty wystartuje w mierzącym 280 metrów biurowcu Almas Tower. Specjalizujący się w bieganiu po schodach zawodnicy będą mieli do pokonania 1600 stopni. „Dotychczasowy bilans to 3:0 dla mnie. Swoją drogą będą to już moje siódme zawody z Emiratach. Bilans 6:0” - pisze na swoim fan page’u Piotr Łobodziński.


Start prestiżowego Vertical World Circuit zaplanowano na 6 kwietnia w Seulu, gdzie tradycyjnie zawodnikom rywalizować przyjdzie w Lotte World Tower International Sky Run. W tym roku cykl został rozszerzony do 11. startów. Do stawki dołączyły bowiem biegi w Milanie oraz Ho Chi Minh, czyli dawnym Sajgonie.


- Jestem bardzo podekscytowany przed nowym sezonem VWC - przyznaje Piotr Łobodziński z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża cytowany przez oficjalną stronę Vertical World Circuit. - Ostatni wyścig był na początku grudnia i jestem głodny kolejnych startów. Pierwsze zawody są 6 kwietnia w Seoulu - dajnie, Widzę nowy budynek w kalendarz - Allianz w Milanie. Będę mógł wrócić do Włoch po ośmiu latach, kiedy po raz pierwszy startował w cyklu i gdzie byłem drugi, kilka sekund za Thomasem Dolde. Myślę, że będzie to bardzo interesujący i trzymający w napięciu sezon - dodaje utytułowany zawodnik, który dotychczas pięciokrotnie wygrywał Vertical World Circuit.