Dzisiaj jest: 15.10.2019, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Łomża: Lider z Płocka za mocny dla „Dwójki”

Dodano: rok temu Czytane: 273 Autor:

Porażką zakończył się pierwszy mecz rundy rewanżowej piłkarek ręcznych MKS „Dwójka” Łomża.

Przed własną publicznością MKS „Dwójka” Łomża 22:37 uległa liderowi rozgrywek - pierwszej drużynie SMS ZPRP Płock.

Piłkarki MKS „Dwójka” Łomża już do przerwy przegrywały 10:20. Przyjezdne do maksimum wykorzystywały nieskuteczność gospodyń, które albo w ogóle nie trafiły w bramkę, albo ich rzuty odbijała bramkarka z Płocka. A to napędzało kontry płocczanek, których golkiperki jednym podaniem uruchamiała kontrę przeważnie kończącą się bramką. Przeważnie, bowiem kilka razy zatrzymały ich broniące bramki „Dwójki” Kaja Gryczewska, a w drugiej połowie Aleksandra Nowicka.

MKS Dwójka Łomża - SMS ZPRP I Płock 22:37 (10:20)

MKS: K. Gryczewska, Nowicka - Konert (5), M. Gryczewska (5), Klej (4), Matysek (2), Okroy (2), Wołczyk (2), Kruczkow (1), Pisiak (1), Rutkowska, Rejka, Serowik

Żółte kartki: Rejka

Kary: 8 min. (Matysek, Pisiak, Okroy, M. Gryczewska)

SMS: Jobda (7), Iwanowicz (5), Dworniczuk (5), Kasprowiak (5), Olek (4), Żmijewska (4), Cieślak (3), Stanisławczyk (1), Kowalik (1), Bury (1), Sobecka (1), Zima, Wdowiak, Stachewicz

Żółte kartki: Iwanowicz, Dworniczuk

Kary: 2 min. (Iwanowicz)

Sędziowie: Mateusz Hycza, Tomasz Łazicki (Olsztyn)